• Zestawienie wyników wyborów uzupełniających w toku kadencji 2014-2018
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Smołdzino w okręgu wyborczym Nr 11. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Gminy Dziemiany w okręgu wyborczym Nr 2. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Kosakowo w okręgu wyborczym Nr 14. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Gminy Czarna Dąbrówka w okręgu wyborczym Nr 10. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Puck w okręgu wyborczym Nr 9. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Czersku w okręgu wyborczym Nr 17. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Czarnem w okręgu wyborczym Nr 4. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Miastku w okręgu wyborczym Nr 6. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Puck w okręgu wyborczym Nr 20 zarządzone na dzień 15 kwietnia 2018 r. Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się.