• Zestawienie wyników wyborów uzupełniających w toku kadencji 2014-2018
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Tuchomie w okręgu wyborczym nr 5. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Gminy Rzeczenica w okręgu wyborczym nr 14 zarządzone na dzień 25 marca 2018 r.
  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Czersku w okręgu wyborczym nr 13. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Chojnicach w okręgu wyborczym nr 17. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Czersku w okręgu wyborczym Nr 7 zarządzone na dzień 4 lutego 2018 r. Wybory zostały przeprowadzone. Głosowanie nie odbyło się.
 • Wybory uzupełniające do Rady Gminy Damnica w okręgu wyborczym nr 8 zarządzone na dzień 4 lutego 2018 r. Wybory nie zostały przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Damnica w okręgu wyborczym Nr 5 zarządzone na dzień 17 grudnia 2017 r. Wybory nie zostaną przeprowadzone. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony do końca kadencji.
 • Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Chojnicach w okręgu wyborczym Nr 10 zarządzone na dzień 10 grudnia 2017 r. Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie odbyło się.
  Wybory uzupełniające do Rady Gminy Damnica w okręgu wyborczym Nr 11 zarządzone na dzień 3 września 2017 r. Wybory uzupełniające zostały przeprowadzone. Głosowanie nie odbyło się.